PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5815}

Dorwać Cartera

Get Carter
6,1 13 597
ocen
6,1 10 1 13597
5,0 4
oceny krytyków
Dorwać Cartera
powrót do forum filmu Dorwać Cartera

Szczególnie akcja z pościgiem .
Wiem, że niektórzy z czystym sumieniem postawią ocenę 3 lub 4, ale każdy lubi co innego i lepiej nie robić z tego szumu ...

DiDi_RamBo

Zakochana w Stallone chyba za bardzo. Filmu nie widziałem i aż się skuszę. Rambo 2 to też trochę zawyżona ocena nie sądzisz?

TCWolf82

haha człowieczku, każdy ma inny gust... ja oubię dobre filmy sensacyjne oraz akcji i wojenne, to tyle, jak ci się nie podoba, to zachowaj to dla siebie

DiDi_RamBo

Ha ha dziewczyno, oprócz kwestii gustu występują też inne aspekty kina które należało by uwzględnić. Gustem nie da się usprawiedliwiać wszystkiego wokół jeśli podejmujesz rozmowę na jakiś temat. Nie potępiam, ale sądzę że przesadziłaś z tym uwielbieniem. Mam szacunek do Stallone ale i tak uważam, że coś u ciebie bierze górę nad rozsądkiem! Co? Nie wiem, ale też nie interesuje mnie to chyba. Resztę zachowam dla siebie.

ocenił(a) film na 7
DiDi_RamBo

Ja dałem 7 bo bo film ma tą mroczną stronę:D

użytkownik usunięty
DiDi_RamBo

radzę coś na uspokojenie wziąć przed ocenianiem filmów, albo opiniować nazajutrz na trzeźwo. film niezły, ale bez przesady no.

użytkownik usunięty
DiDi_RamBo

Polecam oryginał Dopaść Cartera z 1971 roku i Michaelem Cainem w roli głównej.

DiDi_RamBo

jeden z tych filmów które lubie sobie czasami odświeżyć. Stallone w świetnej formie a remake ma swój klimat

ocenił(a) film na 10
DiDi_RamBo

Zgadzam sie,film genialny.Kto nie widzial dzis leci na Pulsie o 20

olejoo

oglądam oglądam i nawet trafiłem na swój wpis z maja :)

DiDi_RamBo

akcja w windzie wymiata xD do tego ta nastrojowa muzyczka

ocenił(a) film na 5
DiDi_RamBo

Słaby remake, ale na obronę można powiedzieć, że 99% remaków i sequeli jest gorsza od
pierwowzorów, jeśli te są udanym filmem.
Brytyjski oryginał z 1971 ma świetny klimat z surowym realizmem.
Michael Caine odegrał dobrze swoją rolę. Stallone na jego tle wypada blado.
Krytycy "Get Carter" 1971 uznają za jeden z lepszych brytyjskich filmów. Niektórzy za najlepszy.

Get Carter 1971 imdb 7,5
Get Carter 2000 imdb 5,1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones