PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623170}

Złodziej marzeń

Stealing Paradise
5,4 799
ocen
5,4 10 1 799

Złodziej marzeń
powrót do forum filmu Złodziej marzeń

5/10 Bez rewelacji.

ocenił(a) film na 4

Film który dość długo się rozkręcał i momentami za bardzo przynudzał, nade wszystko
historia zaprezentowana nie była ani nadzwyczaj interesująca, ani specjalnie pobudzająca
emocje. Także samo zakończenie filmu i rozwiązanie zagadki morderstwa, moim zdaniem
niczym specjalnym się nie wyróżniło. A już zupełnie wraz z rozwojem akcji można było być
pewnym, że (spoiler) brat zamordowanego śledzący główną bohaterkę po pierwsze uratuje
ją przed prawdziwym mordercą, po drugie zabije poszukiwanego zbrodniarza. To już
prehistoryczne schematy, absolutnie nikogo nie są w stanie zaskoczyć.

poland7

Jak dla mnie film tragiczny. Czułem się jakbym oglądał piętnasty odcinek trzeciego sezonu jakiegoś kiepskiego serialu kryminalnego. Zero wprowadzenia, napięcia, fatalna gra aktorska i zakończenie. Za to mnóstwo nudy i żadnych plusów. Szkoda się rozpisywać, strata czasu, prądu i oczu. Ten film jest tak kiepski, że prawie nie pamiętam o czym był, chociaż obejrzałem go wczoraj. Moja ocena - 3/10. Gdybym dał oczko wyżej to skrzywdziłbym masę lepszych produkcji. [Beware of this movie!]

ocenił(a) film na 4
rpd0

Także jestem daleki od zachwytu nad tą produkcją.

poland7

'Złodziej czasu' - lepszy tytuł (bo 'Złodziej życia' już zajęte ;)

poland7

5/10 ??!! Trójka to maksimum! Łatwo przewidywalny scenariusz, brak zwrotów akcji, tragiczna gra aktorska, jeszcze gorsza obsada (biegły psychiatra miał prezencję pracownika myjni, a główna bohaterka jakoś nie wyglądała na naukowca), fatalna scenografia (wnętrza mieszkań iście hotelowe), do tego podstawowe błędy reżyserskie. Dałbym jedynkę, ale okolicznościami łagodzącymi były: uderzające podobieństwo Amandy do mojej koleżanki (+1) oraz fakt, że akurat nie miałem co robić.

ocenił(a) film na 4
cytochrom

Na tym polega demokracja, że każdy ma prawo do tego, by zgodnie z własnym sumieniem przyznawać oceny. Po pierwsze nie wydaje mi się aby ocena 5/10 była jakąś nadzwyczaj wysoką oceną (jeszcze na dodatek biorąc pod uwagę jak szczegółowo opisałem zarzuty które mam przeciwko tej produkcji, a chyba żadnych pozytywnych punktów nie przedstawiłem), po drugie ja także mógłbym przyczepić się do kogoś, że moim zdaniem nazbyt wysoko lub nazbyt nisko ocenił dany film, to jest indywidualna sprawa, nic na to nie poradzę.

poland7

W porządku, nie mam do Ciebie pretensji. Pisałem komentarz pod wpływem emocji, co chyba widać ;)

ocenił(a) film na 4
cytochrom

Jest tu pomiędzy nami absolutnie pełna zgoda, ten film to dzieło bardzo niskich lotów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones